1.www.mediniszuikys.lt pristato prekes į bet kurią Lietuvos vietą.
2. Prekių siuntimo išlaidos automatiškai yra įrašomos į sąskaitą.
3. www.mediniszuikys.lt įsipareigoja pagamintas prekes pristatyti Klientui ne vėliau kaip per 2 – 5 darbo dienas priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Toks terminas netaikomas tais atvejais, kai www.mediniszuikys.lt sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Klientas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių, kurių negali suvaldyti mediniszuikys.lt. Tokiu atveju, www.mediniszuikys.lt įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir informuoti apie jo užsakytų prekių galimą vėlavimą.
4.Visa informacija apie bendrovių: Omniva Lietuva,  AB Lietuvos paštas darbo valandas (pristatymo laiką) ir paslaugas yra nurodyta jų interneto svetainėse, kuriose yra kiekvienai šaliai, kurioje bendrovės vykdo savo veiklą, skirtas atskiras tinklalapis.
5. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, pasirinkti prekių pristatymo laiką (nurodomas laiko intervalu) bei asmenį, kuris priims prekes.
6. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti mediniszuikys.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
7. Dėl Kliento kaltės arba nuo jo priklausančių aplinkybių įgaliotai kurjerių tarnybai neturėjus galimybių pristatyti prekes, kurjerių tarnyba papildomai derina Klientui tinkamą naują pristatymo laiką. Pakartotinis pristatymas atliekamas ne daugiau kaip du kartus. Klientui tris kartus nepriėmus prekių, prekės grąžinamos www.mediniszuikys.lt, o Klientas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku. Be to, www.mediniszuikys.lt visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Klientui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Kliento kaltės arba nuo Įmonės pristatančios prekes priklausančių aplinkybių. www.mediniszuikys.lt visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už praėjusį terminą dėl neatsiimtų prekių. Už grįžusias prekes, kurios buvo neatsiimtos dėl kliento kaltės, klientas moka grįžusios siuntos ir naujas siuntimo išlaidas.
8. Klientas privalo nedelsiant informuoti www.mediniszuikys.lt elektroniniu paštu visais atvejais, kai pristačius/atsiimant prekes Klientui, siuntos pakuotė yra suglamžyta, šlapia ar kitokiu būdu išoriškai pažeista, Klientas privalo (parašyti pastabas) arba surašyti atskirą aktą dėl tokių trūkumų. Tai Klientas privalo įgyvendinti dalyvaujant pristatančiam asmeniui. Tokių veiksmų neatlikus, www.mediniszuikys.lt atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Klientą dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Klientas nepažymėjo siuntos pristatymo patvirtinime.
9. Visų parduodamų prekių ypatybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme. Pardavėjas neatsako už tai, kad interneto parduotuvėje esančių prekių spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
10. Pristatymo būdai:
10.1. Venipak kurjeris;
10.2. DPD Kurjeris;
10.3. Nemokamas atsiėmimas mediniszuikys.lt buveinėje.
11. Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į Užsakymo dydį ir pristatymo vietą:
11.1 Prekių pristatymui į Kuršių Nerijos regioną taikomas papildomas mokestis.
11.1.2. Kai Pirkėjas pageidauja, kad Prekės būtų pristatytos ne Lietuvoje, Užsakymo pristatymo sąlygos derinamos atskiru susitarimu.
12. Prekės išsiunčiamos tik apmokėjus ir gavus patvirtinimą iš siuntėjo.

13. Dėl elektroninės sąskaitos faktūros versijos kreipkitės elektroniniu paštu – info@mediniszuikys.lt